TAGASISIDE

Mida on kliendid minu kohta öelnud?

“Ormetiga kohtumised on olnud minu jaoks vabastavad. Tunnen justkui oleks koorem õlgadelt langenud, selg on sirge ja mu häält on kuulda. Vaatan ümberringi teise pilguga ja emotsioonid on palju positiivsemad ning rõõmsamad. Olen kogemuse eest meeletult tänulik!”

Siim (alias), 26a

“Tänaseks võin oma kogemusest öelda, et Ormet on kui vatti mähitud raudkang. Soe ja südamlik, aga kui vaja, siis lajatab. Ja selle lajatamise all mõtlen oskust lühidalt ja selgelt peegeldada. Oskust näha, et takistused on ressursid ja potentsiaal. Aitäh selge, konkreetse ja siira olemise eest!”

Tarmo (alias), 44a

“Ormet oma siira, sõbraliku, rahuliku ja abivalmi olekuga toetab, tõstab, loob selguse, turvatunde ja rahu hinge. Tal on imeline oskus keskenduda inimesele ja teda mõista. Selle kaudu suudab ta maandada, rahustada ning leida muredele lahendusi.”

Mari (alias) 38a

“Ormeti tugeva ja jõulise natuuri all on ka hell ja väga hoolitsev pool, tänu millele oskab ta ühendust luua mitmesuguste inimestega. Temas on säilinud lapselik siirus ning soov päriselt aidata seal, kus saab ja õigeks peab. Vajadusel oskab ta olla ka halastamatult otsekohene ning avameelne. Sellega inspireerib ta teisi vaatama ausal pilgul iseendasse, mis aitab mõista oma elus toimuvat.”

Moona 35a

“Tänan Sind eilse seansi eest, vend! Ja miks ütlen Sulle sõna „vend“? Kuna esimest korda elus pidasin vanematega maha väga sügava ja pika vestluse. Tänan, et olid sellele teejuhiks, et näitad teed ja oled olemas!”

Priit (alias) 45a