TEENUS

Ürgmehelikkuse taastamine & Alfa-MEHE aktiveerimine

Kas tunned end ära järgmistes lausetes?

Olen üles kasvanud isata või meheliku suunamiseta.

Ma ei julge suhelda naistega või teha ise esimest sammu.

Tunnen end meeste seltskonnas ebakindlalt ning kardan kaitsta oma seisukohti.

Mu tüdruksõber/naine “pistab mu nahka”, sest tal on hästi kaitstud ning põhjendatud seisukohad – tunnen end maha surutuna.

Suure kaubanduskeskuse või poe külastamine on mulle kui sõtta minek.

Mulle on öeldud, et olen tossike.

Mind näeb seismas pigem saali seinte ääres ja tagumistes ridades.

Usun, et tegutsedes olen tegija, puhkus on nõrkadele.

Olen aktiivne tegutseja, aga seda ainult mulle mugavates valdkondades.

Olen olnud elu jooksul ümbritsetud naiste ja rohke naisenergiaga.

Olen käinud joogatundides, saanud tunda enda haavatavust ja leidnud oma sisemise poisi, aga ikka on miski nagu puudu.

Ma ei julge võtta riske suhtes, äris või karjääris.

Kui tundsid end kasvõi ühes lauses ära, siis meil on, millest rääkida!

Ürgmehelikkuse sessioonis SÖÖN SU ÄRA!

Mida ma sellega öelda tahan? Söön ära selle kesta, mille Sa oled enda peale kasvatanud. Selle kilbi, mille varju jääb Su TÕELINE MEHELIKKUS. Ühiskond ja kasvatusviisid mõjutavad meid ja oleme tihti pandud uskuma, et peame kuidagiviisi olema, tegema ja hakkama saama selleks, et kuuluda ja olla vastuvõetud peres, sõprade hulgas, paarisuhtes või tööl. Aga sellised mõjutused on põhjustanud meie enda TÕELISE OLEMUSE moonutuse või varjamise soovi. Kui me ei ole oma TÕELISUSES ehk ürgmehelikkuses, siis ei saa me luua ega kogeda kõike, mida väärime ja suudame.

Minu soov ja taotlus on, et aktiveeruks rohkem ALFA-mehi. Selleks on vaja ka SIND! See ürgne viikingite jõud, kus mindi kirvega ja vere hinnaga oma sihtmärki vallutama. Ellujäämine oli igapäevane eluviis, mille abil suudeti vastu pidada ka kõige karmimates tingimustes (nii vaimselt kui ka füüsiliselt). See elab pärandina edasi ka Sinus ja minus. Endas jõudu ja väge avades saame tänapäeval luua võimsa vennaskonna, mis koosneb väekast loomisenergiast, purustamatust ühtsusest ja vendlusest. Õlg-õla kõrval edasi minnes saame luua maailma, millesse usume ja mida väärivad meie naised ja lapsed!

Aitan Sul leida oma hääle, väe ja tahte, jäädes siiski ühendusse ka oma südamega. Ümbritsen Sind vennaskonna energiaga, kus saad tunda, et Sa pole üksik sõdur, kes peab lootma vaid iseendale. Sinu valmisoleku ja pühendumise abil aktiveerime väeka meesenergia, mille kaudu õpid tegema otsustuskindlaid valikuid ega karda kanda vastutust.

Julged võtta kaalutletud riske ning tegutseda sihtmärkide saavutamise nimel. Sinu igapäevasooritused hakkavad elavnema, plaanid lähevad täide ja väes elamine saab igapäevaseks kogemuseks. Hakkad ise täitma oma ruume kindlustunde ja kohaloluga. Su kindlameelsus lööb õide ja su kindlakäelisus saab vilumuseks, mis mõjutab kõiki su tegemisi ja suhteid, kaasa arvatud neid, mis jõuavad magamistuppa. Sinu uus energia ja kohalolu mõjutab ka sind ümbritsevaid inimesi. Õigel hetkel võib juhtuda, et hakkad ise looma oma vennaskonda, milles saab Su elu täiesti uue tähenduse ja kvaliteedi.

1000 € / 7 h